ostatniaszuflada.pl

Blog tematyczny o wnętrzach, domu i ogrodzie.

Poradnik

Pochówek w Lublinie – do kogo się zgłosić?

Pochówek w Lublinie – do kogo się zgłosić?

Śmierć bliskiego to najtrudniejszy czas w życiu każdego człowieka. Ważne, by w tych ciężkich momentach sprawy formalne jak najmniej zaprzątały nam głowę – byśmy mieli czas na żałobę, kontemplację, zadumę. Czym kierować się w wyborze zakładów pogrzebowych? Jaki zakład pogrzebowy w Lublinie wybrać? W tym krótkim artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czym kierować się w wyborze zakładu pogrzebowego?

Jak najlepiej wybrać zakład pogrzebowy? Przede wszystkim trzeba patrzeć na kompleksowość usług danego zakładu – czy rzeczywiście zakład zapewni nam wszystko, co potrzebne, jeśli chodzi o przechowywanie ciała zmarłego i o ceremonię pogrzebową. Ważne jest także doświadczenie, jakie zakład pogrzebowy ma w swojej profesji. Należy ufać tym zakładom, które mogą się pochwalić wieloletnią tradycją. Warto również sprawdzić ofertę danego zakładu pogrzebowego, jeśli chodzi o asortyment, taki jak trumny, urny, wieńce.

Warto kierować się opiniami innych – jest bardzo prawdopodobne, że zaufany zakład pogrzebowy sprawdzi się najlepiej.

Usługi pogrzebowe w Lublinie

Zakład pogrzebowy Styks może pochwalić się statusem najdłużej działającego prywatnego domu pogrzebowego w Lublinie. Działa on już ponad 30 lat. Dzięki temu bez wątpienia zna on dobrze potrzeby klientów oraz rynku.

Doświadczeni pracownicy zakładu Styks wyróżniają się wyjątkową kulturą osobistą, profesjonalizmem oraz taktem. Mają oni przy tym nienaganną prezencję, która jest bardzo ważna podczas ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zakładu Styks starają się jak najlepiej zadbać o potrzeby klientów.

Zakład pogrzebowy Styks bez wątpienia zapewnia kompleksową obsługę. Odpowiada on za wszystkie rzeczy dotyczące przechowywania i pochówku zmarłego. Wykonuje usługę transportu – ciało sprowadzone może być nawet z zagranicy.

Kremacja

Co wybrać: pogrzeb tradycyjny czy kremację zwłok? Zależy to oczywiście przede wszystkim od woli zmarłego. Zakład Styks zajmuje się także kremacją zmarłych. Współpracuje on z profesjonalnym krematorium w Lublinie. Kremacja zwłok to coraz częstszy wybór wielu rodzin – warto w tej sprawie zaufać doświadczeniu zakładu Styks. Kremacja odbywa się z pełnym poszanowaniem dla zmarłego, a prochy zmarłego przekazywane są potem rodzinie we wcześniej wybranej urnie.

Asortyment

Zakład pogrzebowy Styks oferuje bogaty asortyment, jeśli chodzi o trumny, urny, a także wieńce i wiązanki – dzięki temu wszystkie sprawy z tym związane załatwić możesz w jednym miejscu. Jeśli chodzi o trumny, wybór jest duży. Wszystkie trumny produkowane są z najlepszych gatunków drewna. Zawierają one także zdobienia i dodatki metalowe. Najpopularniejsze trumny to te dębowe i sosnowe.

Sale pożegnań

Zakład pogrzebowy Styks doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie pożegnanie się ze zmarłym. Dlatego w zakładzie Styks znajduje się specjalna sala pożegnań – dzięki temu w spokoju można towarzyszyć ciału zmarłego oraz pożegnać się z Nim przez złożeniem do grobu lub kremacją. Sala pożegnań jest pięknie udekorowana, panuje w niej uroczysta atmosfera.

Podsumowanie

Zakład pogrzebowy Styks w Lublinie to z pewnością dobry wybór. Kompleksowość usług oraz doświadczenie pozwala wierzyć, że przygotowania i sama ceremonia pogrzebowa będą na najwyższym poziomie. By dowiedzieć się więcej o zakładzie pogrzebowym Styks, odwiedź stronę: https://www.styks.com.pl/.

 

Udostępnij